Scroll to top
cs

O nás

Dovolujeme si vám představit geodetickou skupinu, která od 1. ledna 2010 začíná nově působit pod hlavičkou GEO 2010. Na konci roku 2009 jsme se vyčlenili z geodetického oddělení stavební firmy TCHAS spol. s. r. o. a začali jsme působit samostatně.

Druhou stěžejní oblastí naší činnosti je zajištění geodetických prací ve výstavbě. Jako hlavní geodeti jsme působili na celé řadě rozsáhlých inženýrských, pozemních i podzemních staveb. Geodeticky zajistíme bezproblémový průběh stavby od jejího počátku až po zdárné ukončení. Našimi dlouholetými spokojenými zákazníky jsou projekční kanceláře zejména z oblasti dopravních a vodohospodářských staveb.

Právní forma

Jsme volné sdružení tří geodetů – OSVČ, kteří spolupracují v rámci jedné geodetické skupiny.
(2x vysokoškolské vzdělání – z toho 1 úření oprávnění pro ověřování výsledků zěměměřických výsledků, 1x středoškolské vzdělání).

Kdo jsme

Jsme geodeti s dlouholetou praxí v oblasti zpracování geodetických podkladů pro projekční účely. V oblasti tvorby digitálních účelových map velkých měřítek (mapových podkladů pro projekt) patříme na špici mezi geodetickými firmami.
Pro zaměření a zpracování digitálních map používáme vlastní technologii, která nám pomáhá zrychlit a zkvalitnit práci proti klasickým postupům.